آداپتور USB تبدیل ۵ ولت به ۱۲ ولت DC

۲۵۰,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری DIN

۱۵,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری OM3 داپلکس SC

۲۰,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری OM3 سیمپلکس SC

۱۵,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری OM4 داپلکس SC

۲۵,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری OM4 سیمپلکس SC

۱۵,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری ST

۱۷,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری داپلکس SC APC

۸,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری داپلکس FC

۲۰,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری سیمپلکس FC

۱۲,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری سینگل مود داپلکس LC

۱۲,۰۰۰ تومان

آداپتور فیبر نوری سینگل مود داپلکس LC

۱۵,۰۰۰ تومان