سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

22692999021

گروه فراگرام از تاریخ ۱۳ آبان لغایت ۱۷ آبان ماه تعطیل بوده و تمامی سفارشات در روز چهارشنبه ارسال خواهند شد. خواهشمند است درخواست خود را ارسال فرمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت، پاسخگوی شما خواهند بود.


واتس اپ: 09120994864
تلفن تماس: 02122692999

27%

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی EG8145V5 HUAWEI EchoLife EG8145V5 GPON ONU

ویژگی های کالا

  • مودم فیبر نوری
  • دارای ۲ آنتن ۵ دسیبل
  • دارای یک خروجی تلفن
  • دارای چهار پورت گیگا بیت
  • حداکثر سرعت:۸۶۷ مگابیت
  • قابلیت پشتیبانی از فرکانس2.4Ghz و 5Ghz
  • دارای ۱ پورت usb برای اشتراک گذاری اطلاعات

2,200,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی HUAWEI EchoLife EG8145V5 GPON ONU

خرید مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی EG8145V5

دستگاه ONT یک مودم است که علاوه بر تعدادی پورت RJ45 از پورت FXS و همچنین یک پورت پان PON نیز پشتیبانی می کند و به شبکه ی توزیع نوری (ODN) وصل می شود. در واقع ONT کار یک گیتوی ویپ FXS را نیز برای شما انجام می دهد تا شما نیازی به دستگاه گیت وی VoIP مجزا نداشته باشید.  مدل EchoLife HS 8141  V5در ابعاد 173×120 x30 میلی متر به بازار ارائه می گردد و دارای 4 گیگابیت اترنت و 1 پورت POTS می باشد و قابلیت پشتیبانی از شبکه بی سیم وای فای با فرکانس 2.4 گیگابیت تا 5 گیگابیت را دارد و دارای 1 پورت USB و ۲ آنتن ۵ دسیبل و پورت شبکه GPON می باشد.

مودم فیبر نوری دوبانده هوآوی HS8145V5 امکان اتصال وایرلس در دو باند را برای شما فراهم می‌کند. حداکثر سرعت انتقال بی‌سیم (وایرلس) در این مودم دو بانده در باند ۲.۴ گیگاهرتز برابر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه و در باند ۵ معادل ۸۶۷ مگابایت بر ثانیه است.

 

نکته: به همراه این محصول باید محصول زیر نیز خریداری شود.

محصول مرتبط  پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC/UPC سیمپلکس سینگل مود
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران HUAWEI EchoLife EG8145V5 GPON ONU

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ HUAWEI EchoLife EG8145V5 GPON ONU

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی HUAWEI EchoLife EG8145V5 GPON ONU
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    ×

    Hello!

    Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

    ×