انواع دوربین مداربسته کدامند؟

معرفی انواع دوربین مدار بسته

معرفی دوربین مدار بسته. یک سیستم تلویزیونی مدار بسته (دوربین مدار بسته) یکی از اجزای مهم هر سیستم امنیتی کسب و کار است. دوربین های مدار بسته با جلوگیری از جرم و جنایت می توانند به محافظت از مشاغل کمک کنند. آنها همچنین می توانند در صورت بروز مسئله فیلمهای ارزشمندی را ضبط کنند که در آینده به مقامات کمک کند. حتی تنها حضور دوربین های مدار بسته می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده ، از مشتریان ، کارمندان و دارایی های شما محافظت کند. با این حال ، صاحبان مشاغل همیشه مطمئن نیستند که کدام نوع دوربین مدار بسته بهترین است. خوشبختانه ، متخصصان سیستم امنیتی در Integrated Access Security می توانند به پاسخ سوالات شما کمک کنند. تیم ما با شما دیدار می کند و نیازهای تجاری شما را ارزیابی می کند. سپس ، ما می توانیم راه حل های سفارشی متناسب با بودجه شما ارائه دهیم.

5 نوع بهترین دوربین مداربسته


انواع مختلفی از دوربین مدار بسته در بازار وجود دارد. این دوربین ها دارای گزینه های مختلفی هستند که ممکن است برای صاحبان مشاغل گیج کننده به نظر برسد. برای کمک به شما در تعیین مناسب بودن برای کسب و کار خود ، لیستی از بهترین ها را برای شما جمع آوری کرده ایم.

 1. دوربین های مداربسته گنبدی
  دوربین های مداربسته گنبدی از رایج ترین دوربین های امنیتی موجود در بازار هستند. این دوربین ها در محفظه ای به شکل گنبد قرار گرفته اند که به آنها امکان می دهد یا باعث می شوند در یک محیط کاری بدون مانع عمل کنند.

فایده طراحی دوربین مداربسته گنبدی این است که تشخیص اینکه دوربین به کدام سمت می رود برای افراد دشوار است. بعضی از دوربین های مداربسته گنبدی دارای یک ویژگی سرعت نیز هستند که به اپراتور امکان می دهد دوربین را بزرگنمایی کرده ، بزرگنمایی کند یا شیب خود را تغییر دهد.

 1. دوربین های مداربسته گلوله ای
  این دوربین های مدار بسته دارای شکل استوانه ای بلند و طولانی هستند. برخلاف دوربین های گنبدی ، آنها از یک مکان ثابت عکس می گیرند و توانایی بزرگنمایی و شیب ندارند.

یک دوربین مداربسته گلوله ای معمولاً روی سقف یا دیوار داخل ساختمان نصب می شود. برخی از مدل ها می توانند دارای یک محافظ محافظ باشند. در صورت نصب دوربین در خارج ، این پوشش به محافظت از آن در برابر عناصر مضر کمک می کند.

 1. دوربین های مداربسته روزانه / شبانه
  این دوربین های مداربسته می توانند در دو حالت عادی و کم نور کار کنند. در حالی که این دوربین ها مادون قرمز نیستند ، اما می توانند به طیف وسیع تری از تصاویر در انواع نورها کمک کنند. صاحبان مشاغل می توانند با دانستن این که 24 ساعت شب فیلم ویدیویی واضحی دارند ، می توانند احساس امنیت کنند.
 2. دوربین های مدار بسته بی سیم
  دوربین های مدار بسته بی سیم همیشه مبتنی بر IP نیستند. بعضی از اینها از انتقال بی سیم جایگزین استفاده می کنند. نصب دوربین های بی سیم بسیار انعطاف پذیر است و اغلب در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
 3. دوربین های مدار بسته HD با کیفیت بالا
  اگر تجارت شما به نظارت قوی تری نیاز دارد ، ممکن است یک دوربین مدار بسته HD متناسب با نیازهای شما باشد. این دستگاه ها به اپراتور این امکان را می دهند تا جزئیات موجود در محیط را بزرگ نمایی کرده و تصاویر واضحی را ثبت کند. اینها انواع دوربین مداربسته است که در کازینوها و بانک ها استفاده می شود.
محصول مرتبط  تفاوت مودم فیبرنوری و ADSL , VDSL - کدام مودم را بخریم؟

انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد که می تواند در هنگام رشد به کسب و کار شما کمک کند. برخی از گزینه های دیگر شامل دوربین های مدار بسته Network ، Infrared و C Mount می باشد. برای تعیین اینکه کدام یک برای تجارت شما بهتر است ، مهم است که با یک متخصص سیستم های امنیتی با تجربه صحبت کنید.

آیا به یک سیستم امنیتی دوربین مدار بسته در شهر نیاز دارید؟


اگر سوالی دارید که از کدام نوع دوربین مدار بسته برای تجارت خود استفاده کنید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم. متخصصان ما می توانند به ملک شما بیایند و نیازهای تجاری شما را ارزیابی کنند. ما راه حل های سفارشی برای کمک به شما در هر مرحله ارائه می دهیم.

در امنیت یکپارچه دسترسی ، بیش از 50 سال تجربه ترکیبی داریم که به مشاغل منطقه خلیج با تمام نیازهای امنیتی آنها کمک می کند. ما یک مشاغل محلی و خانوادگی با متخصصان ماهر هستیم که می توانید به آنها اعتقاد داشته باشید.

admin
ارسال دیدگاه