دوربین مدار بسته چیست؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no” css=”.vc_custom_1624285027815{background-color: #ffffff !important;}”]

دوربین مداربسته یا تلویزیون مدار بسته،به شما امکان می دهددر جریان آنچه در کسب و کار و اطراف آن انجام می شود باشید. دوربین ها و مانیتورها شما را قادر می سازند تا رویدادها را به صورت زنده مشاهده کنیدو ضبط کننده ها برای ارجاع بعدی بایگانی می کنند.مانیتور دوربین مداربسته را با تلویزیون عادی اشتباه نگیرید.این محتوای پخش عمومی را دریافت نمی کند.فقط تصاویر دوربین های امنیتی نصب شده در محل.

 

فناوری دوربین مداربسته از دهه ها قبل وجود داشته است،اما پیشرفت های صورت گرفته در سال های اخیر باعث شده استکه این کار در دستگیری مجرمان در عمل و محاکمه آنها حتی بیشتر موثر باشد.قسمتهای مختلف سیستم دوربین مداربسته و نحوه کار همه آنها را در نظر بگیرید.

نصب فن آوری امنیت کسب و کار.

هدف دوربین های امنیتی ضبط تصاویر به ویژه در هر مکان آسیب پذیر یا دارای جرم و جنایت زیاد در داخل و اطراف ساختمان شما است. شما چندین گزینه اساسی دوربین امنیتی برای انتخاب دارید:

دوربین های امنیتی سیمی از کابل برای انتقال تصاویر و نظارت تصویری استفاده می کنند ، اما هنگامی که دامنه انتقال از 300 متر عبور کند ، سیگنال می تواند ضعیف شود.

استفاده از کابلهای شبکه ، سوئیچ ها و تقویت کننده های سیگنال مناسب می تواند به رفع این مشکل کمک کند. چندین دوربین می تواند به یک مانیتور مستقر در یک اتاق امنیتی متصل شود.سال هاست که دوربین های آنالوگ وجود دارند و هنوز هم متداول ترین نوع دوربین مدار بسته هستند که امروزه نصب می شوند. آنها عملکرد اساسی دارند و ویدئو را در سایت ذخیره می کنند.


دوربین های IP همان عملکردهای مشابه خود را دارند ، اما دارای قابلیت های بسیار بیشتر. دوربین های IP دارای تصاویر واضح تر ، با وضوح بالاتر و ویژگی های انعطاف پذیرتر مانند بزرگنمایی و تغییر مکان از راه دور هستند.

آنها همچنین به شما امکان می دهند فیلم ها را در یک مرورگر وب مشاهده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا اعلان هایی راجع به هر چیزی که دوربین های شما ضبط می کند – مانند حرکت در داخل کسب و کار شما در ساعت 3:00 صبح – و مشاهده مستقیم آن از هرجای دیگر از طریق رایانه یا تلفن هوشمند. اشکال عمده دوربین های IP برچسب قیمت بالاتر آنهاست.

خدمات کابل کشی ساخت یافته

تمام سیستم های مداربسته به مقداری کابل کشی نیاز دارند ، حتی آنهایی که دوربین بی سیم دارند. کابل ها تجهیزات مختلفی از جمله مانیتور ، ضبط کننده ، مودم و دوربین های سیمی را بهم متصل می کنند.

ضبط های ویدئویی

هنگامی که یک دوربین مداربسته مورد جالبی را مشاهده می کند ، یک ضبط کننده اطمینان می دهد که می توانید به عقب برگردید و بعداً آن را مشاهده کنید. می توانید دوربین های خود را تنظیم کنید تا هر آنچه را که می گیرد ضبط کند اما فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کند.به همین دلیل ، ممکن است بخواهید دوربین های خود را طوری برنامه ریزی کنید که فقط در ساعات خاصی از روز یا زمانی که حرکت را تشخیص می دهند ، ضبط کنند. گزینه های ضبط فیلم شما شامل DVR و NVR است.

DVR ها یا ضبط کننده های دیجیتال ویدیو ، جایگزینی مدرن برای ضبط کننده های آنالوگ هستند که از نوارهای ویدئویی استفاده می کنند. DVR ها تصاویر را از دوربین های آنالوگ با فرمت دیجیتال با وضوح و فریم مورد نظر در هر ثانیه ضبط می کنند. هنگامی که دیسک سخت پر می شود ، تصاویر جدید ابتدا از قدیمی ترین فیلم ضبط می شوند.

NVR ها یا ضبط کننده های ویدئویی شبکه مانند DVR کار می کنند ، اما با دوربین های IP سازگار هستند. دوربین ها و NVR شما از طریق سوئیچ شبکه یا روتر متصل می شوند. از طریق مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه می توانید به راحتی به تصاویر موجود در NVR دسترسی پیدا کنید.

نکته در مورد هارد دیسک ها: مطمئن شوید که هارد دیسک های نظارتی را برای DVR یا NVR خود انتخاب کرده اید. این قطعات با اجزای بادوام تری نسبت به هارد دیسک های رایج ساخته شده اند ، بنابراین در صورت لزوم می توانند 24/7 کار کنند.

واحد نمایش

برای مشاهده تصاویر زنده یا ضبط شده از دوربین های امنیتی خود ، باید DVR یا NVR خود را به تلویزیون یا مانیتور متصل کنید. واحد نمایشگر برای سیستم مداربسته شما می تواند از یک صفحه نمایش تک رنگ ساده تا یک مانیتور رنگی HD باشد. اگر دوربین IP دارید ، می توانید از طریق تلفن هوشمند یا رایانه از راه دور فیلم نیز مشاهده کنید.

دوربین مداربسته را در جنوب محل کار خود نصب کنید

خواه هدف شما جلوگیری از سرقت و سرقت ، جلوگیری از خرابکاری ، نظارت بر ترافیک یا نظارت بر کارمندان باشد ، دوربین مداربسته می تواند سود قابل توجهی برای تجارت شما ایجاد کند. State Systems Inc می تواند به طور ماهرانه ای یک سیستم دوربین مدار بسته را در تجارت تنسی ، آرکانزاس یا می سی سی پی طراحی و نصب کند.

چه به دوربین های آنالوگ سیمی پایه احتیاج داشته باشید و چه جدیدترین دوربین های IP بی سیم با هر ویژگی پیشرفته موجود را بخواهید ، ما می توانیم نیازهای شما را برطرف کنیم. ما همچنین می توانیم با ارائه محفظه های مقاوم در برابر گرد و غبار و محافظ های ضد گلوله و ضد انفجار ، به شما در غلبه بر مشکلات خرابکاری دوربین کمک کنیم.

طیف گسترده ای از محصولات دوربین مداربسته با کیفیت و مقرون به صرفه مطمئناً بهترین گزینه برای تلاش های امنیتی شرکت شما خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

محصول مرتبط  تجهیزات مورد نیاز برای ارتباط رادیویی
admin
ارسال دیدگاه